17.01.18р.

У СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СЕЛФІ В МУЗЕЯХ.

Наш технікум також прйняв участь в цьому флешмобі. Студенти першого курсу відвідали Музей історії комбіната ім. Ілліча і зробили селфі:09.01.18р.

07.12.17р.

Герман Денис і Ковтуненко Анастасія стали учасниками та дипломантами міського заочного конкурсу відео-дослідів з хімії.

 Більше інформації тут: Досліди з хімії

06.12.17р.

6 грудня 2017 року у міському шаховому клубі пройшла Першість міста з шахів серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. У змаганнях прийняла участь збірная  Електромеханічного технікуму у складі:

Калініченка Вадимира - Р-16-1/9

Гурової Вероніки - Р-16-1/9

Ластенка Дмитра - Р-15-1/9

Шмат Крістіни - Д-16-1/9

01-02.12.17р.

1 та 2 грудня 2017 року у місті Бахмут проходила Першість Донецької області з легкої атлетики. У складі збірної команди м. Маріуполь у змаганнях прийняв участь студент другого курсу Електромеханічного технікуму Кіор Володимир.

На дистанції 1500 метрів Володимир став переможцем. Вітаємо його та бжаємо вдалого виступу на Чемпіонаті України!!! 


08.12.17р.

Кто в этом году получил Нобелевскую премию? 

Декабрь – месяц вручения одной из самых престижных премий ежегодно присуждаемой за выдающиеся научные исследования, революционные изобретения или крупный вклад в культуру или развитие общества. 

8 декабря в Мариуполе состоялась VII ежегодная региональная студенческая научно-практическая конференция «Нобелевские чтения». 

Организатором конференции традиционно выступил Мариупольский электромеханический техникум. 

В этом году конференция была посвящена изучению интеллектуальной и творческого наследия нобелевских лауреатов за все годы существования Нобелевской премии. 

Конференция прошла на высоком научном уровне. Очень приятно было видеть, что в Мариуполе много творческой молодежи, неравнодушной к возрождению нашей страны, заинтересованной поисковой работой и научными исследованиями. 

Участники представили интересные доклады, которые сопровождалась красочными презентациями и вызвали живой интерес у слушателей. Студенты освещали последние достижения в различных областях науки, обменивались новой информацией и дискутировали. Компания TRINITY с удовольствием поддержала этот праздник науки. 

Здесь они обмениваются мнениями, находят новые знакомства и вдохновение для дальнейших исследований. Победители получили дипломы участника «Нобелевских чтений», грамоты и ценные подарки от партнера – интернет-провайдера TRINITY. 

Но самое ценное, что приобрели участники – это огромный опыт, уверенность в своих силах, желание не останавливаться на достигнутом и продолжать свои исследования. Мы надеемся, что участие в этой конференции для кого-то станет путевкой в мир науки и кардинально изменит его будущее. Возможно, мы еще услышим их имена в связи с настоящей Нобелевской премией.

Кто в этом году получил Нобелевскую премию.mp4


22.11.17р.

21 листопада у Маріупольському електромеханічному технікумі було проведено урочисті заходи присвячені Дню Гідності і Свободи під назвою «Україна - територія гідності і свободи».

Студентам була запропонована тема для обговорювання "Як ви розумієте слова гідність, свобода, патріотизм, самосвідомість". Жвава дискусія розгорнулась серед молоді, наприкінці вони виразили свої погляди в листах, які написали один одному.Також студенти відвідали виставку у бібліотеці, яка була присвячена видатним українцям.

А наприкінці були згадані слова Тараса Григоровича Шевченка: «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля». Хлопці і дівчата побажали один одному дивитись у майбутнє з оптимізмом та виборювати для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина.

     

10.11.17р.

            У студентів 4 курсу денного відділення спеціальностей "Обслуговування і ремонт побутової техніки" та " Обслуговування елек-тротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель та спо-руд" пройшов захист курсової роботи та курсових проектів спецдисцип-лін.

Більше інформації тут: Захист курсових 2017р.:


10.11.17р. 

8 листопада представники нашого навчального закладу взяли участь у інформаційному дні для випускників загальноосвітніх шкіл "Випускник-2018" в  смт. Розівка Запорізької області. Даний захід є щорічним, його організатор - Розівський районний центр зайнятості.

Хочемо висловити подяку центру зайнятості за те, що вони дуже відповідально ставляться до огранізації інформаційного дня!


09.11.17р. 

     Вітаємо усіх освітян (і не тільки) з Днем української писемності та мови, який відзначаємо 9 листопада!

"Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування". Панас Мирий

Хто як не освітяни, повинні бути носіями чистої. красивої, правильної мови? І спеціальність - філолог ти чи ні - не має тут жодного значення! Педагог навчає насамперед мови - від привітання...


Студенти нашого технікуму приєдналися до Сімнадцятого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. 

Радіодиктант - це мовне свято, а не перевірка знань, тому з гарним настроєм наші студенти спробували перевірити свої знання з написання диктанту.Турнір "Мова - твого життя основа"

Уже стало доброю традицією в МЕМТі проводити заходи, присвячені Дню української писемності та мови. І кожного року цей тиждень проходить по-особливому. 

Саме 9 листопада зі студентами 1 курсу гр. К і Д Морнєвою В.В. був проведений інтелектуальний турнір "Мова - твого життя основа".

 Усі учасники проявили небияку старанність у підготовці до заходу, метою якого стало виховання патріотизму та любові до рідного слова. 

У День української писемності та мови також стартував XVIII Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика.


01.11.17р. 


1 листопада 2017 року працівники Приватбанку провели екскурсію для студентів груп «Комерційна діяльність» і «Організація обслуговування на транспорті». 

 Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією банку, з його новими електронними ресурсами для клієнтів, відвідали внутрішні відділи банку.

 Працівники розповіли про переваги роботи в банку, перспективи в кар’єрі, а також надали інформацію про можливість проходження практики в Приватбанку. 

Наприкінці екскурсії студенти отримали ось такий сертифікат


27.10.17р. 

"Посвята першокурсників"

27 жовтня у нашому технікумі відбувся традиційний захід "Посвята першокурсників", який в цьому році був завершальним етапом "Тижня першокурсника". 20.10.17р. 

"Спартакіада в МЕМТі"

20.10.2017 р. у спортивній залі технікуму відбулось урочисте відкриття Спартакіади МЕМТу. Для участі у змаганнях кожна група придумала назву команді:

 У цьому святі брали участь студенти 1 курсу, дві команди дівчат та 4 команди юнаків.  

Кожна команда мала свою назву: 

ТОТ-17 - "Адреналін"

Е-17     - "Легіонери"

М-17    - "Спартанці"

Р-17     - "Електрон"

МО-17  - "Комета"

КД-17   - "Форсаж"

Свої сили та уміння юнаки та дівчата показали у "Веселих стартах". 

Всі команди отримали нагороду у вигляді кубків та грамот у різних номінаціях: "Наполегливо-активні і яскраво-позитивні"; "Швидко-енергійні, граціозно-симпатичні"; "Історія майбутніх перемог і досягнень"; "Найсгуртованіша і целеспрямованіша"; "Дружна, жартівлива і надзвичайно соромлива"; "Спритна, смілива, дивно-уміла"


19.10.17р. 

Вітаємо збірну команду МЕМТа за зайняте 3 місце у спортивному святі "Ігри патріотів", присвяченому Дню Захисника України!18.10.17р. 

Літературно-поетичний клуб "Рассвет" в МЕМТі!


З початком навчального року в бібліотеці технікуму знову відкрила двері літературна вітальня, на гостину до якої було запрошено студентів ІІ курсу та членів літературно-поетичного клубу "Рассвет" Олену Богіню, Тамару Косенко та Едуарда Гауфа. 

Студенти із задоволенням слухали вірші та пісні поетів Маріуполя, знайомилися з їх творчим шляхом. До уваги гостей вітальні було запропоновано книжкову виставку "Поезії улюблені рядки", в якій представлені збірки поезії членів клубу "Рассвет" та інших наших земляків. 

Присутні висловили щиру подяку О.Богіні, Т.Косенко, Е.Гауфу, побажали творчих успіхів та нових зустрічей.


17.10.17р. 

Увага! Інформація для тих студентів, які вже замислюються про свою майбутню кар'єру.


Студрада складає списки тих, хто має бажання взяти участь у конференції. 

Заявку на учать за формою: 

                                                         1. Прізвище, ім'я та по батькові

                                                          2. Група, курс 

                                                          3. Контактний телефон

надсилати на пошту svetlana@maremt.net з позначкою "Конференція".

17.10.17р. 

Вітаємо учасників Чемпіонату України з боксу!!!

В місті Кропивницькому (Кіровоградська область) відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків у

 віковій групі до 22 років, в якому взяли участь студенти нашого технікуму: 

                  Рибалко Дмитро (бронзовий призер) та Дем'яненко Артем.                                     

                               

11.10.17р. 

У Маріупольському електромеханічному технікумі в День захисника України влаштували урочистості на честь тих, хто боронить рідне місто та країну. 

Пам'ять тих, хто віддав життя за свободу України, вшанували хвилиною мовчання. 

Співробітники бібліотекі підготували книжкову виставку "День захисника України. Від козацтва до сучасності". 

Після офіційної частини студенти та викладачі оглянули екіпірування військовослужбовців.

В знак подяки студенти подарували військовослужбовцям пам'ятні значки та український каравай.

День захисника_201710.10.17р. 

Вітаємо Арабаджі Світлану, Сальнікову Юлію, Германа Дениса з одержанням стипендії міської ради.

Пишаємось Вами та чекаємо нових перемог!

10.10.17р. 

   МЕМТ долучився до проекту 
"Мариуполь-жемчужина мысли"...


28.09.17р.

В МЕМТі відбувся День Самоврядування!


Студенти із задоволенням замінили викладачів на заняттях. І це у них вийшло добре та цікаво. А ще студентська рада технікуму присвятила своїм викладачам цікаву програму та подарувала дуже багато самих ніжних слів з нагоди Дня робітника освіти.

Як справжні викладачі провели чотири пари хімії студенти Герман Денис, Ковтуненко Анастасія та Радченко Сергій! На відмінно провела три пари математики Світлана Арабаджі! А Віктор Шиян зміг провести три пари із різних предметів! Ось такі талановиті студенти в Маріупольському електромеханічному технікумі!

Дякуємо тім студентам, які зробили цей день та свято «День робітника освіти» в Маріупольському електромеханічному технікумі яскравим!

Окрема подяка за організацію Дня самоврядування голові студради Шиян Віктору та заступнику голови Світлані Арабаджі.

Студентська рада вдячна адміністрації технікуму за підтримку!

   

Студент - викладач
27.09.17р.

До Всеукраїнського Дня бібліотек


Напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, який відмічається 30 вересня, в бібліотеці технікуму традиційно пройшов тиждень бібліотеки. Всіх студентів першого курсу було запрошено на знайомство з бібліотекою, яке відбулося за такою програмою: 

- Екскурс в історію виникнення перших книг та бібліотек; - Сучасний стан бібліотечного обслуговування читачів в Україні;

 - Знайомство з відділами бібліотеки технікуму та її довідково-бібліографічним апаратом. 

На завершення заходу співробітники бібліотеки провели екскурсію по бібліотеці та її книгосховищам, відповіли на запитання студентів та викладачів.  

Тиждень бібліотеки 2017
25.09.17р.

    За ініціативою та силами студентської ради в технікумі обладнали першу велопарковку!
 Далі буде!...
18.09.17р.
15.09.17р.


1.09.17р.

Шановні викладачі та студенти!

    Щиро вітаємо Вас з початком нового навчального року!
Це - день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.
   Саме у день знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і викладачів, їх неоціненну роботу розуму і серця.
Усім, хто в цей день прийшов до нашего технікуму здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.
Успіхів Вам у праці та навчанні.
1.08.17р.
31.07.17р.12.07.17р.
06.07.17р.

Вітаємо випускників!

    Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчання в Маріупольському електромеханічному технікумі.
   Щиро бажаємо, щоб всі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви - майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам побільше оптимізму, натхнення, наполегливості, кар'єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Щасти вам у всьому! В добрий путь!


Випуск 201701.07.17р.

Розпочала роботу приймальна комісія МЕМТу! 

Чекаємо абітурієнтів пн-пт: з 8.00 до 18.00 
                                        сб: з 8.00 до 13.00


Робота приймальної комісії14.06.17p.

Підсумкове засідання секції класних керівників: дискусія на тему "Все починається з тебе"31.05.17p.
Вітаємо студентку групи Д-15-1/9
Арабаджі Світлану!!!

Cвітлані вдалося потрапити на другий етап конкурсу канадської освітньої організації O.W.L.Open World Learning  та увійти до складу 46 півфіналістів з 509 учасників!
Продовжуй мріяти, ставити нові цілі: завдяки клопіткій та наполегливій праці все вдасться! ----------------------------------------------------------------
Ви готуєтеся до вступу у ВНЗ? 

Мрієте навчатись в одному з
 провідних навчальних закладів?

 Ми здійснимо Вашу мрію! 

Запрошуємо випускників 9-х класів на
 підготовчі курси терміном 1 місяць. 
Українська мова та математика. 

Наші курси - гарантія Вашого вступу на БЮДЖЕТ!

Довідки за телефоном: (0629) 37-12-87, 0671048374

------------------------------------------------------------------------

5.05.17p. 

    З метою гідного вшанування подвигу переможців нацизму у Другій світовій війні, ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, увічнення пам’яті загиблих у Другій світовій війні, а також утвердження патріотизму та національної гідності - в технікумі пройшов захід до Дня пам’яті та примирення і 72-ї річ-ниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
     

День пам'яті


4.05.17p.
Вітаємо!!!
Вручення дипломів на заочному відділенні 
група Т-14-1/11з

Вручення дипломів

25.04.17p.


19.04.17 p.  

    23 квітня - День англійської мови

    Свято було призначено ООН з метою зміцнення традицій багатомовності в усьому світі. Ми теж шануємо цю традицію, тому 19 квітня, напередодні свята, в нашому технікумі відбувся позакласний час "Цікаві факти з історії английскої мови". Студенти дізналися, що англійська мова є унікальною за кількістю слів в ній, в чому полягає секрет розбіжності правопису з вимовою і що означає термін "хибні друзі перекладача". 

    Підготувала та провела цей захід Шведова Тетяна Геннадіївна.


13.04.17р. 

Гра "Брейн-ринг"

Згідно до плану роботи циклової комісії професійних дисциплін економічного напрямку МЕМТ, у квітні 2017 року у технікумі було проведено інтелектуальну гру «Брейн-ринг» серед студентської молоді. Метою даного заходу було прищеплення студентам інтересу до економічних знань. Розвивати критичне мислення та пізнавальний інтерес до дисциплін економічного напрямку. З’ясувати, як студенти знають основні поняття з економічних дисциплін. Виховувати почуття відповідальності за приняття підприємницьких рішень. 

 У змаганнях брали участь студенти ІІ та ІІІ курсів, груп спеціальності «Комерційна діяльність». 

 Перемогу в даному брейн-рингу здобула команда № 4, капитаном якої була Аліта Тетяна. Вітаємо Переможців!!! 

Всі учасники гри отримали заохочувальні солодкі призи.  

Брейн-ринг12.04.17р.

Екскурсія до ПриватБанку
31.03.17р.9.03.17 р.

9 березня 2017 року студенти МЕМТу беруть участь у флешмобі 

"#Global Shechenko", більше тут:

https://www.facebook.com/events/228139920989530/241867.03.17 р.

Шановні студенти!


 Інформуємо. що Представництво Європейського Союзу в Україні проводить серію конкурсів в рамках проекту:"ЄС: вибір української молоді".

Більше можна дізнатись тут: Проект "ЄС: вибір української молоді"


Шановні абітурієнти та студенти!6.03.17 р.

Шановні студенти!


 На підставі листа Міністерства освіти і науки України від 13.02.2017р. за № 1/9-75 «Щодо акції 5-й Потяг ЄднанняУкраїни «Труханівська Січ» та за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Коло.Медіа» в березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових. Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з метою консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України. З детальною інформацією про акцію можна ознайомитись на веб-сторінці: www.facebook.com/groups/1017879071617959 або за телефонами: 067 220-40-08, 099 710 90 45 – контактна особа Іванова Олена.  

Лист громадської організації "Всеукраїнського об'єднання "Коло.Медіа"13.02.2017 р.

Шановні студенти!


 На підставі листа Міністерства освіти і науки України від 13.02.2017р. за № 1/9-76 «Щодо конкурсу Видатні українці Канади» та за ініціативи канадсько-української громадської організації O.W.L. Open World Learning у лютому-березні 2017 року планується проведення конкурсу Видатні Українці Канади серед старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України. Конкурс оголошено з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Канади. З детальною інформацією про конкурс та вимогами до учасників можна ознайомитися на веб-сторінці канадо-української громадської організації O.W.L. Open World Learning: http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrainci-kanady або електронна пошта: svitlana@owl-study.com 
10.01.2017 р.

Зміни до Порядку призначення і виплати стипендій

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання. Постановою встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом. До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів. Стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, збільшується на 45 відсотків. 

Постанова КМУ від 28 грудня 2016 р. № 105009.12.2016 р.

Студентська науково-практична конференція 

«Нобелівські читання»

9 грудня 2016 року на базі ДВНЗ «Маріупольський електромеханічний технікум» проходила VI міська студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання» серед ВНЗ I-II рівнів акредитації. 

Учасників нагороджено дипломами лауреатів Нобелівських читань та подарунками від компанії TRINITY.
Календар свят України. Мова ділового спілкування