2018-2019 навчальний рік
10.10.18р.

10.10.18p.5.10.18р.

4.10.18р.26.09.18р.

27.09.18р.


28.09.18р.

24.09.18p.20.09.18p.3.09.18р.


    Серед студентів 1 курсу в Маріупольському електромеханічному технікуму пройшли змагання у вигляді спортивного свята "Козацькі розваги".
   Більше фото за посиланням: Козацькі розваги 2018     На базі Будівельного коледжу пройшов спортивно-патріотичний захід "Козацькі забави"  серед ЗВО 1 та 2 рівня акредитації, а саме регіональне спортивне свято"Студентські перегони". Команда Маріупольського електромеханічного технікуму зайняла 2 місце серед пяти команд інших навчальних закладів м. Маріуполь.
До складу збірної від нашого технікуму увійшли:
1. Кєлін Володимир
2. Коростельов Данило
3. Лебедєв Владислав
4. Соболєв Руслан
5. Стасенко Валерій
6. Тєльчаров Кирило
7. Чурсін Ростислав
8. Яковенко Микита
9. Яресько Олександр
                                                               Вітаємо Вас хлопці!


     

                                                   Шановні викладачі! 
    Від імені всіх Ваших студентів вітаємо з Днем вчителя! Бажаємо Вам здоров'я, щастя,радості, реалізації та досягнення всіх Ваших цілей. Будьте справедливі, привітні і відкриті життєвим сюрпризам і винагородам!
 


    Троє викладачів Маріупольського електромеханічного технікуму - Верескун Олена Анатоліївна, Супрунюк Олександра Олександрівна, Будченко Лариса Вікторовна - взяли участь у професійному конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я 2018"
    У процесі відбору дві конкурсантки - Верескун Олена Анатоліївна та Супрунюк Олександра Олександрівна потрапили до ТОП-50 кращих викладачів
    Вітаємо наших колег і наставників з високим професійним досягненням і зичимо творчих успіхів, натхнення і нових вершин.  

   
 Сьогодні у МЕМТі - День музеїв. Знайомимося з історією міста, його культурними надбаннями. Багато нового для себе відкрили в музеї імені Куінджи, музеї народного побуту, виставочному залі імені Куінджи. Які видатні, талановиті люди жили та живуть у нашому рідному місті!
Більше фото за посиланням: Екскурсії до музеїв 2018

   
27.09.2018 р. на спортивній базі ЗОШ №26 відбулась дружня зустріч з волейболу між командами «Тигриці» Міського центру позашкільної роботи та Маріупольського електромеханічного технікуму.

Вдячні за цікаву та захоплюючу гру.

Чекаємо через тиждень на нашій території.
 По станціям мандруємо - ми групами квестуємо!


    Еко-день у Маріупольському електромеханічному пройшов весело. 
   
    
 З 24 по 28 вересня в МЕМТі пройшов тиждень першокурсника, який завершився посвятою у студенти.  Вперше вони розкривали свої таланти, продемонструвавши креативність, завзятість. 

                Дивимося, як це було)
       Фото "Посвята у студенти"

   Сьогодні Маріупольський електромехіанічний технікум святкує День стилю. Студенти першого курсу показали, що вони не тільки розумні, талановиті, кмітливі, а ще й стильні. 
    Більше фото за посиланням: День стилю 2018
20 вересня 2018 р. святкування Міжнародного дня студентського спорту в Україні. В цей день пройшов традиційний флешмоб з підтягування на перекладині
        Участь у цьому заході прийняли студенти Маріупольського електромеханічного технікуму в кількості 30 юнаків та 1 дівчини. 
Більше фото за посиланням: Флешмоб з підтягування
     


        Щиро вітаємо адміністрацію, cтудентів, батьків, викладачів та колектив Маріупольського електромеханічного технікуму з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх!
    Більше фото за посиланням: 1 вересня 2018