2018-2019 навчальний рік
05.12.18р.
04.12.18р.

03.12.18р.  
30.11.18р.
29.11.18р.28.11.18р.27.11.18р.

23.11.18р.

21.11.18р.


21.11.18р.
16.11.18р.


12.11.18р.

09.11.18р.


08.11.18р.


07.11.18р.

30.10.18p. 
та 31.10.18p.


24.10.18p.10.10.18p.5.10.18р.4.10.18р.

26.09.18р.

27.09.18р.


28.09.18р.

24.09.18p.20.09.18p.3.09.18р.


Закриття Марафону заходів, присвячених до Всесвітнього Дня Гідності проходило з посмішками та палаючими очима студентів та викладачів! Згадали цікаві вислови студентів, прослухали пісні про Батьківщину від Смаровайло Марії. Склали яскраву квітку з цінностей, що входять до поняття "гідності".

Викладач Морнєва Валентина Вікторівна написала разом із студентами 2 та 3 курсів листи підтримки до учасниць цьогорічного Марафону написання листів від Amnesty. Cтуденти вразили своїми щирими зверненями до жінок.


#Годинакоду2018 #hourofcode2018 почалась! З 3 по 9 грудня весь світ кодить, кодимо й ми) але все по-чесному: бавитись можна в ту гру, яку сам написав 🙂 ну або в нашому випадку - створив інший студент. Коди створили - сертифікати отримали. Всі щасливі. Програмування - майбутнє!


Викладач Дьоміна Даря Олександрівна провела цікавий урок "Ідеальна держава" Разом із студентами склали план, як створити ідеальну державуМабуть, кожному з нас хоч раз хотілося б спробувати себе в ролі детектива. Завдяки Антикорупційному уроку від EdEra у студентів з'явилася така мождивість! Від викладачів Андрєєвої Вікторії Володимирівни та Ламнової Ганни Вікторівни дізнались про антикорупційні інструменти та спробували провести власне розслідування!


Щоб згуртувати студентів своєї групи, класний керівник Хомич Галина Миколаївна провела тренінг "Гідність в твоєму житті". В результаті отримали Алгоритм Успіху!
#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ, який вперше пройде 27 листопада. Маріупольський електромеханічний технікум залучився до цієї події.
    У 2018 році Україна офіційно приєдналася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.
    #ЩедрийВівторок вперше об’єднає всю країну навколо добрих справ та вкотре доведе, що українці — нація добродіїв. Ми ладні стояти пліч-о-пліч заради доброї мети, волонтерськими зусиллями будувати країну, допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує.

ЗСШІ № 11 завітала в гості до нашого технікуму з заходом "Запали свічу пам'яті", присвяченому Дню пам'яті жертв Голодомору. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запалили поминальні свічки.

Видео YouTube21 листопада двічі в 9.30 та 13.00 пройшло відкриття Всесвітнього Дня Гідності в Маріупольському електромеханічному технікумі. Свої історії гідності розказади запрошені гості: студент 4 курсу Чаус Владислав, волонтер групи "В Будке" Анастасія Прохорова, викладач Захисту Вітчизни Цараков Олександр Хангерейович, викладач хімії Будченко Лариса Вікторівна, учасник антитерористичної операції - Дьомін Роман, 
студентка 2 курсу Сугак Вікторія.

Гарною ідеєю було поєднати разом з днем Гідності Марафон написання листів.
 Студенти разом з гостями підписали петіції в підтримку жінок-активісток.


В Маріупольському електромеханічному технікумі Марафон написання листів від Amnesty відкрито!
Якщо ви бажаєте підтримати одну з жінок-активісток та правозахисниць, перейдіть за посиланням та залиште свою електронну петицію: Марафон написання листів


Координатори разом з викладачами розпочали підготовку до Всесвітнього Дня Гідності!Ознайомча екскурсія студентів 4 курсу на підприємстві ПАТ Азовелектросталь.Познайомилися з базовим обладнанням підрозділів підприємства.

                                                             
 


     У п’ятницю, 9 листопада, до Дня української писемності та мови приєднався Маріупольський електромеханічний технікум. Традиційно текст радіодиктанту готував і диктував доцент Київського університету ім. Б. Грінченка Олександр Авраменко.                                                                                          Незмінними є умови мовного флеш-мобу: диктант треба було писати лише від руки, надруковані у будь-якому текстовому редакторі файли не перевірятимуть. Водночас, надіслати роботу на перевірку можна і електронною поштою, для цього написаний від руки диктант треба відсканувати чи сфотографувати. Радіодиктант можна було написати і надсилати шрифтом Брайля.                                                                      Нагадаємо, у 2017 році «Українське радіо» отримало 28 тисяч 999 радіодиктантів. Із них майже 17, 5 тисяч – звичайною поштою, а 11, 5 тисяч – електронною. 124 особи стали переможцями. 

Маріупольський електромеханічний технікум в цьому році приєднався до заходу,
 присвяченому Усесвітньому Дню Гідності 2018. Слідкуйте за новинами.   До уваги студентів!
Запрошуємо прийняти участь у Всеукраїнському проекті "ITalent". 22 листопада - останній день подачі робіт.


   
  Психологи Благодійної організації «Карітас» провели тренінги на тему: «Протидія булінгу» зі студентами всіх груп першого курсу. Студенти ознайомилися з поняттями булінг, мобінг, активно виконували завдання психологів, визначали для себе наслідки насильницької поведінки, вивчали різні прийоми та способи протидії насильству.
  
  

У технікумі відбулося засідання секції класних керівників. У роботі секції взяли участь психологи Благодійної організації «Карітас» у рамках проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та соціальної згуртованості громад у східному та південному регіонах України». Вони провели з класними керівниками семінар-тренінг з теми: «Педагогічне вигорання: профілактика та шляхи подолання».

Педагоги отримали теоретичні та практичні знання з питань підтримання в задовільному стані психоемоційного здоров’я, оволоділи техніками зняття психологічної напруженості, самоконтролю та самоорганізації.


                                   
                       


   
   Серед студентів 1 курсу в Маріупольському електромеханічному технікуму пройшли змагання у вигляді спортивного свята "Козацькі розваги".
   Більше фото за посиланням: Козацькі розваги 2018


     На базі Будівельного коледжу пройшов спортивно-патріотичний захід "Козацькі забави"  серед ЗВО 1 та 2 рівня акредитації, а саме регіональне спортивне свято"Студентські перегони". Команда Маріупольського електромеханічного технікуму зайняла 2 місце серед пяти команд інших навчальних закладів м. Маріуполь.
До складу збірної від нашого технікуму увійшли:
1. Кєлін Володимир
2. Коростельов Данило
3. Лебедєв Владислав
4. Соболєв Руслан
5. Стасенко Валерій
6. Тєльчаров Кирило
7. Чурсін Ростислав
8. Яковенко Микита
9. Яресько Олександр
                                                               Вітаємо Вас хлопці!


     

                                                   Шановні викладачі! 
    Від імені всіх Ваших студентів вітаємо з Днем вчителя! Бажаємо Вам здоров'я, щастя,радості, реалізації та досягнення всіх Ваших цілей. Будьте справедливі, привітні і відкриті життєвим сюрпризам і винагородам!
 


    Троє викладачів Маріупольського електромеханічного технікуму - Верескун Олена Анатоліївна, Супрунюк Олександра Олександрівна, Будченко Лариса Вікторовна - взяли участь у професійному конкурсі "Найкращі вчителі Приазов'я 2018"
    У процесі відбору дві конкурсантки - Верескун Олена Анатоліївна та Супрунюк Олександра Олександрівна потрапили до ТОП-50 кращих викладачів
    Вітаємо наших колег і наставників з високим професійним досягненням і зичимо творчих успіхів, натхнення і нових вершин.  

   
 Сьогодні у МЕМТі - День музеїв. Знайомимося з історією міста, його культурними надбаннями. Багато нового для себе відкрили в музеї імені Куінджи, музеї народного побуту, виставочному залі імені Куінджи. Які видатні, талановиті люди жили та живуть у нашому рідному місті!
Більше фото за посиланням: Екскурсії до музеїв 2018

   
    27.09.2018 р. на спортивній базі ЗОШ №26 відбулась дружня зустріч з волейболу між командами «Тигриці» Міського центру позашкільної роботи та Маріупольського електромеханічного технікуму.

Вдячні за цікаву та захоплюючу гру.

Чекаємо через тиждень на нашій території.
 По станціям мандруємо - ми групами квестуємо!


    Еко-день у Маріупольському електромеханічному пройшов весело. 
   
    
 З 24 по 28 вересня в МЕМТі пройшов тиждень першокурсника, який завершився посвятою у студенти.  Вперше вони розкривали свої таланти, продемонструвавши креативність, завзятість. 

                Дивимося, як це було)
       Фото "Посвята у студенти"

   Сьогодні Маріупольський електромехіанічний технікум святкує День стилю. Студенти першого курсу показали, що вони не тільки розумні, талановиті, кмітливі, а ще й стильні. 
    Більше фото за посиланням: День стилю 2018
20 вересня 2018 р. святкування Міжнародного дня студентського спорту в Україні. В цей день пройшов традиційний флешмоб з підтягування на перекладині
        Участь у цьому заході прийняли студенти Маріупольського електромеханічного технікуму в кількості 30 юнаків та 1 дівчини. 
Більше фото за посиланням: Флешмоб з підтягування
     


        Щиро вітаємо адміністрацію, cтудентів, батьків, викладачів та колектив Маріупольського електромеханічного технікуму з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх!
    Більше фото за посиланням: 1 вересня 2018