Комісія професійних дисциплін

СКЛАД КОМІСІЇ:

Cушко Олена Станіславівна

Голова циклової комісії.
Викладач другої категорії, викладає "Економіку і підприємство", "Економіку організації та планування виробництва", "Контактні та кабельні мережі".

Орлов Олександр Йосипович

Викладач вищої категорії, викладає "Електричні системи управління р.с.", дипломне проектування.

Пігарєва Галина Павлівна

Bикладач вищої категорії, викладає "Охорону праці", "Електробезпеку", "Правила технічної експлуатації", "Вступ до спеціальності".

Орлов В'ячеслав Олександрович

Викладач вищої категорії. Викладає "Електричне обладнання РС", дипломне проектування.

Орлов Ігор Олександрович

Викладач другої категорії, викладає "Основи екології", "Безпеку життєдіяльності", "Міський електротранспорт".

Журавльова Наталія Михайлівна

Викладач вищої категорії, викладає "Теоретичні основи електротехніки", "Тягові підстанції".


Фоменко Вікторія Володимирівна

Викладач вищої категорії, викладає дисципліни: "ТО і ремонт р.с. МЕТ", "ТО і ремонт системи електропостачання", "СЦБ та звʼязок, механічне обладнання р.с. МЕТ".


Волкова Людмила Юріївна

Викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: "Фінанси", "Фінанси підприємства", "Економічний аналіз", "Ціноутворення", "Комерційне товарознавство", "ОПУД", "ПОДП". 
Закінчила Донецький інститут радянської торгівлі.

Волчанова Ольга Олександрівна

Викладач вищої категорії, викладає дисципліни: "Політекономія", "Економічна теорія", "Основи економічної теорії", "Економіка підприємств", "Підприємницька діяльність"; "Економіка, організація та планування виробництв". 
Закінчила Донецький державний університет.

Грановська Вікторія Володимирівна

Bикладач першої категорії, викладає дисципліни: "Статистика, інфраструктура товарного ринку", "Комунікаційна діяльність", "Основи менеджменту та маркетингу", "Комерційна діяльність", "Ринкові дослідження".
Закінчила Дніпропетровський державний університет.

Хаджинова Любов Валеріївна

Cпеціаліст, викладає дисципліни: "Бухгалтерський облік", "Податкова система", "Фінансовий облік". Закінчила Харківську національну академію міського господарства.


Cвинарчук Сергій Юрійович

Голова циклової комісії викладач першої категорії, викладач дисциплін: "Електропостачання", "Автоматичні пристрої", "Електропривод". Закінчив Жданівський металургійний інститут.

Вовк Наталя Олександрівна

Викладач  другої категорії, викладає дисципліну "Електропривод". Закінчила  Харківську державну академію міського господарства.

Осипова Інна Вікторівна

Bикладач першої категорії, викладає дисцпліни: "Основи екології", "Перспективна електропобутова техніка". Закінчила Харківську державну академію міського господарства.

Ковалевський Юрій Семенович

Викладач вищої категорії. Викладає дисципліни: "Технологія ремонту електропобутової техніки", "Монтаж і обслуговування електричних машин і апаратів", "Монтаж і експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристоїв будівель і споруд". Закінчив Жданівський металургійний інститут.

Ольховська Наталя Анатоліївна

Викладач першої категорії, викладач дисциплін: "Транспортні пристрої будівель і споруд", "Монтаж і експлуатація та ремонт електромеханічного обладнання та автоматичних пристоїв будівель і споруд".
Закінчила Харківську державну академію міського господарства.