КОНФЕРЕНЦІЇ
20.12.18p. На базі Маріупольського електромеханічного технікуму відбулась конференція "Електротехніка навколо нас: погрес електротехнологій, проблеми, перспективи". Студенти з захопленням приймали участь в конференціїї і ділилися своїми знаннями в електротехниці.
10.12.18р.
10 грудня 2018 року о 10-00 на базі Маріупольського електромеханічного технікуму відбулась VIII Регіональна студентська науково-практична конференція «Нобелівські читання»Тема конференції: «Наукова та культурна спадщина Нобелівських лауреатів». В конференції взяли участь студенти усіх коледжей м. Маріуполь, Вугледарського коледжу ДонДУУ, Дніпровського коледжу залізничного транспорту та транспортної інфраструктури. Метою конференції є активізація пошукової роботи, стимулювання і підтримка наукової і пізнавальної діяльності студентів, встановлення між ними творчих контактів, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді. Кращі роботи були відзначені Дипломами та нагородами від партнерів «Нобелівських читань» - кампанії «TRINITY» та ТОВ «Метінвест-Промсервіс». Адміністрація електромеханічного технікуму та оргкомітет вдячні своїм партнерам за підтримку!


Видео YouTube23.11.18р.               Участь студентів 2 курсу Рихлік Анастасії, Шилістій Анастасії та викладачів Супрунюк Олександри Олександрівни та Фісинчук Людмили Борисівни в обласній конференції "Інформаційні системи та інноваційні технології в сучасному суспільстві", яка проходила в механіко-металургійному технікумі. Вітаємо учасників.

26.04.18р.

Участь у регіональній конференції, що проходила у Маріупольському будівельному коледжі

"ПЕРСПЕКТИВА - 2018"

    Вітаємо наших студентів:
    Секція "Економіка":  ІІ місце - Дробницький Олексій, Півняк Людмила. Керівник - Сушко О.С.
    Секція "Транспорт" ІІІ місце - Савєнко Галина. Керівник - Фоменко В.В.


14.03.18р.

Участь у регіональній конференції, що проходила у Маріупольському коледжі ДВНЗ "МДТУ"

"СТУДЕНТСЬКА НАУКА - ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ"

    Вітаємо наших студентів:
    І місце - Червоний Микол, Іващук Олександр.
    ІІ місце - Дробницький Олексій, Панєєв Ілля.
    ІІ місце - Шиян Олег, Лисняк Марія.

27.12.17р.

В Маріупольському електромеханічному техікумі пройшла 

V регіональна науково-теоретична студентська конференція

 ВНЗ 1-2 рівнів акредитації Маріупольського регіону

"ЕЛЕКТРОТЕХНІКА НАВКОЛО НАС: ПРОГРЕС ЕЛЕКТРОТЕХНОЛОГІЙ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ"


08.12.17р.

Нобелівські читання в МЕМТ


Хто в цьому році отримав Нобелівську премію? Грудень – місяць вручень однієї з найпрестижних премій,

 яка щорічно присуджується за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або вагомий внесок

 в культуру або розвиток суспільства. 

8 грудня в Маріуполі відбулась VII щорічна регіональна студентська научно-практична 

конференція «Нобелівські читання». Організатором конференції традиційно виступив Маріупольский електромеханічний технікум

    Конференція пройшла на високому науковому рівні. Дуже приємно було бачити, що в Мариуполі багато творчої молоді, небайдужої до відродження нашої країни, зацікавленою пошуковою роботою і  науковими дослідженнями.  Учасники представили цікаві доклади, які супроводжувалися яскравими презентаціями і визвали увагу слухачів. Студенти висвітлювали останні досягнення в різних областях науки, обмінювалися новою інформацією та дискутували. Компанія TRINITY із задоволенням підтримала це свято науки.

    Тут вони обмінюваються думками, знаходять нові знайомства та натхнення для подальших досліджувань. Переможці отримали дипломи учасника «Нобелівських читань», грамоти та цінні подарунки від партнера  – інтернет-провайдера TRINITY. 

    Але найцінніше те, що придбали учасники – це великий досвід, впевненість в своїх силах, бажання не зупинятися на досягнутому і продовжувати свої досліди.

            Ми сподіваємося, що участь в цій конференції для когось стане путівкою в світ науки та кардинально змінить його майбутнє. Можливо, ми ще почуємо їх імена в зв'язку з справжньою Нобелівською премією.

Кто в этом году получил Нобелевскую премию.mp4