КОНФЕРЕНЦІЇ

Нобелівські читання 2017-2018рр.


08.12.17р.

Хто в цому році отримав Нобелівську премію? 

Грудень – місяць вручень однієї з найпрестижних премій, яка щорічно присуджується за видатні наукові дослідження, революційні винаходи або вагомий внесок в культуру або розвиток суспільства. 

8 грудня в Маріуполі відбулась VII щорічна регіональна студентська научно-практична конференція «Нобелівські читання». Організатором конференції традиційно виступив Маріупольский електромеханічний технікум

В цому році конференція була присвячена вивченню інтеллектуальної та творчої спадщини нобелівських лауреатів за всі роки існування Нобелівської премії. 

Конференція пройшла на високому научному рівні. Дуже приємно було бачити, що в Мариуполі багато творчої молоді, небайдужої до відродження нашої країни, зацікавленою пошуковою роботою і  научними дослідженнями. 

Учасники представили цікаві доклади, які супроводжувалися яскравими презентаціями і визвали живий інтерес у слухачів. Студенти висвітлювали останні досягнення в різних областях науки, обмінювалися новою інформацією та дискутували. Компанія TRINITY із задоволенням підтримала це свято науки.

Тут вони обмінюваються думками, знаходять нові знайомства та натхнення для подальших досліджувань. Переможці отримали дипломи учасника «Нобелівських читань», грамоти та цінні подарунки від партнера  – інтернет-провайдера TRINITY. 

Але найцінніше те, що придбали учасники – це великий досвід, впевненість в своїх силах, бажання не зупинятися на досягнутому і продовжувати свої досліди.

Ми сподіваємося, що участь в цій конференції для когось стане путівкою в світ науки та кардинально змінить його майбутнє. Можливо, ми ще почуємо їх імена в зв'язку з справжньою Нобелівською премією.

Кто в этом году получил Нобелевскую премию.mp4