2019-2020 навчальний рік

08.11.2019 р. Відбулось урочисте відкриття ШКОЛИ фінансової грамотності "WOW MONEY" в нашому навчальному закладі. Студенти курсу презентували свій проект, який фінансує UPSHIFT і провели дві гри "Життєвий капітал" для студентів 2 та 3 курсу спеціальностей "Комерційна діяльність" та "Діловодство".

В рамках тижня фінансової грамотності сформували такі поняття:

  • фінансова грамотність;
  • фінансова свобода;
  • фінансова незалежність;
  • пасивний дохід;
  • активний дохід;
  • інвестиції;
  • фінансова подушка безпеки.

Попереду всіх чекає турнір в нашому навчальному закладі. Бажаємо всім бути фінансово успішними!!!

6.11.2019 р. "Освіта - НАЙПТУЖНІША зброя, аби змінити світ" Нельсон Мандела

Викладач - агент змін! Сьогодні вимоги до освіти змінилися і у звязку з цим роль викладача змінюється на роль єдиного наставника, джерело знань, коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній траєкторії дитини. Завдання викладача - створити умови для розвитку студента, його здібностей, творчого сприйняття знань, виробити вміння самостійно мислити, відповідати та ставити питання, мотивувати вчитися.

На педраді "Сучасний викладач у дзеркалі освітнього процесу" розбиралися з цими новими ролями викладачів і склали портерет ідеального вчителя.

6.11.2019 року студентка 2 курсу групи К-18-1/9 Долгополова Ліля перемогла у номінаціях "Міс Ерудиція" та "Міс Глядацьких симпатій" у Регіональному конкурсі "Розважальна шоу-програма "Міс Україночка", що пройшов на базі коледжу ДВНЗ ПДТУ.

6.11.2019 р. Команда МЕМТу зайняла І місце в Обласній спаротакіаді з

настільного тенісу серед ЗВО 1-2 рівнів акредитації. Вітаємо!!!

Доброго дня, любі студенти! Для Вас цікава новина! Запрошуємо студентів першого курсу до участі у тренінгу «Лідерство та активна життєва позиція», який організовано на базі БО "Карітас" для членів студентської ради ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Звертаємо Вашу увагу, що кожен учасник повинен самостійно заповнити заявку на участь за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1npSFgZSGbhbz42BknWRmX1k6lRCyIqy7dQf7SAlX7lc/edit

Результати відбору учасників будуть оголошені 14 листопада. Перший модуль тренінгу відбудеться 16 листопада з 11.00 до 15.00.

Буде цікаво! Будьте кращими! Будьте попереду!!!

31.10.19 р. пройшло засідання регіонального методичного об'єднання викладачів електротехнічних дисциплін

Презентація засідання регіонального методоб'єднання викладачів електротехнічних дисциплін.docx

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько - фашистських загарбників.

В цьому році ми святкуємо 75 річницю. 75 років тому міста та села України були остаточно звільнені від фашистських загарбників. Найбільша цінність будь-якої держави - люди - отримали мирне небо над головою. Саме про це шла розмова студентів, викладачив та співробітників у Маріупольському електромеханічному технікумі. Сьогодні українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. Все, до чого ми прагнемо - це мир, любов, гідність, можливості розвитку та самореалізації.

23 жовтня студенти МЕМТу відзначали Міжнародний День Молю! Більшість першокурсників вперше почули про такий день, але тепер усі точно знають, про що це...

20.10.19р. «Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Організаторами програми «Кращий студент України» є ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді. Підтримку надає Міністерство молоді та спорту України, оргпідтримку — Міністерство освіти і науки України.

Програма відкрита до партнерства.

Посилання на сайт

18.10.2019

Сьогодні Маріупольський електромеханічний технікум гостинно відчинив двері для потенційних абітурієнтів. День відкритих дверей – це не лише цікава подія, а й важливий крок до прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді.

Учасниками заходу були учні ЗОШ №15, ЗОШ №16, ЗОШ №17, ЗОШ №26, ЗОШ №45, ЗОШ №50, ЗОШ №54, ЗОШ №33, яких проінформували про пріоритети навчання в технікумі, перелік спеціальностей та освітніх програм, перспективи працевлаштування, можливість якісно підготуватися до вступних іспитів на підготовчіх курсах, що діють на базі технікуму. А також для школярів провели екскурсію навчальними корпусами, ознайомивши їх з матеріально-технічною базою закладу освіти.

Зі сцени актової зали яскравою творчою програмою гостей вітали студенти групи К,Д-18-1/9, МО-18-1/9 та К-19-1/9.

17.10.2019p. Увага!!! Тренінг з питань місцевої демократії та прав людини в Україні

Офіс Ради Європи в Україні та Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи організовують тренінг для молоді з Донецької та Луганської областей з питань місцевої демократії та прав людини в Україні.

Більш детальна інформація за посиланнями. Могли би Ви поширити цю форму серед студентів Вашого навчального закладу, будь ласка.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd8Ll8kiK56brIH6wE5n70-UEtATTqXxFyuwuUX2CdjLODJIQ/viewform

Тренінг з питань місцевої демократії та прав людини в Україні

Офіс Ради Європи в Україні та Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи організовують тренінг для молоді з Донецької та Луганської областей з питань місцевої демократії та прав людини в Україні, що проходитиме в м.Харків з 25 по 29 листопада 2019 року.

Метою цього навчального тренінгу є підвищення рівня знань молоді про принципи місцевої демократії та права людини, а також формування чіткого розуміння зв'язку між цими поняттями.

Учасники матимуть можливість обмінятись досвідом та гарними практиками з України та інших країн Європи з міжнародними та місцевими експертами та тренерами.

Критерії до учасників:

- студент(ка) професійно-технічного навчального закладу;

- вік 18-22 роки;

- зацікавлений(а) в тематиці місцевої демократії та прав людини на місцевому рівні.

Відібрані учасники отримають офіційні запрошення на навчальні заклади та детальну програму заходу.

Участь у тренінгу БЕЗКОШТОВНА!

Організатори покривають витрати на проживання, харчування, та проїзд.

Реєстрація до 17 жовтня!

17.10.2019p.

Запрошуємо ваших студентів взяти участь в соціальному проекті Scholarship в Україні та виграти грант 10 000 грн на сплату одного року навчання в вашому закладі або навчальних курсів на вибір студента-переможця.

Це головний приз. Для студентів, які посядуть 2-е й 3-є місця - заохочувальні призи в розмірі 3000 грн та 1000грн.

Завантажити офіційний лист можна за посиланням https://scholarship.in.ua/list-college/maremt.pdf.

Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів - це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз.

"Еко-Style - зелена аудиторія - новий освітній простір".

16 жовтня студенти групи МО-19-1/9 висадили перші рослини на теріторії внутрішнього дворика МЕМТу. Зеленій аудиторії бути!

16.10.2019р. Козацькі розваги - це завжди свято! Студенти-першокурсники в цьому році бігали, стрибали, піднімали гірі, їли вареники. Емоції зашкалювали! Перемогли групи М-19-1/9 та МО-19-1/9

Але усі "козаки" показали себе достойно. Дякуємо за активність студентам та організаторам заходу.

14.10.2019р. Екскурсія до Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча.

Студенти гр. М-19-1/9 знайомились із історією успішного підприємства, його технологічними процесами та основними професіями. Професія електромеханіка - актуальна, сучасна і затребувана.

09.10.2019р.

Збірна команда студентів 2 та 3 курсів економічних спеціальностей на чолі із завідувачем відділення Волчановою О.О. опанувала круті продукти, телеграмботи, мобільні додатки ПриватБанку та взяла участь у Всеукраїнському квесті «Один день із життя ТОПового студента». Кмітливі студенти МЕМТу пройшли квест за 23 хвилини, розв’язали всі завдання та набрали максимальну кількість балів.

Дякуємо керівникові напрямку HR Східного РУ у ПриватБанку Смолій Інні за організацію квесту, за неймовірний досвід спілкування, прояву організаторських здібностей, згуртування молоді у ході квесту, за надзвичайні емоції!!!

З 30.09 по 4.10 2019 року для студентів першого курсу пройшов тиждень Першокурсника.

Студенти збирали пластик, змагалися в квесті, презентували стиль своєї групи.

02.10.2019р. Міжнародний Медичний Корпус провів лекцію для студентів Маріупольського електромеханічного технікуму на тему "Гендерна політика"

3.10.2019р. #День стилю-2019 в технікумі пройшов яскраво і емоційно.

З 30.09.2019 р. по 4.10.2019 р. в Маріупольському електромеханічному технікумі проходить тиждень першокурсника. Чекаємо нові емоції, нові відкриття, нові знайомства!

27.09.2019 р. Учитель - не просто професія, це покликання.

В Маріуполі завершився другий регіональний конкурс «Найкращі вчителі Приазов’я - 2019». Конкурс проходив за підтримки Групи Метінвест. В ньому приймали участь викладачі, які впроваджують інновації в систему освіти, мотивують дітей отримувати знання і надихають колег на розвиток.

Викладачі технікуму Будченко Л.В., Ламнова Г.В., Кіріченко О.В., Дьоміна Д.О., Дубасова Т.І. прийняли участь в конкурсі. В ТОП-50 потрапила - Дубасова Т.І., ТОП-10 потрапила Будченко Л.В., а в ТОП-5 - Супрунюк О.О.

26.09.2019 р. Європейський день мов вважається традиційним святом у Європі з 2001 року. Він відзначається 26 вересня для підтримки розвитку мов і їх розмаїття.

Стандартом для сучасного європейця вважається володіння, як мінімум, двома іноземними мовами. Тому це свято закликає до викладання та вивчення іноземних мов, оскільки це шлях до взаєморозуміння між народами та державами. Європейський день мов повноправно можуть святкувати носії будь-якої мови європейської держави. Студенти і викладачі Маріупольського електромеханічного технікуму теж приєдналися до цієї події.

Мода на володіння іноземними мовами не проходить ніколи.

Як казала Като Ломб, видатна угорська перекладачка, поліглот і письменниця: «Ми повинні вивчати мови. Це єдина річ, яку варто знати навіть погано».

СТЕНГАЗЕТА.pptx

27.09.2019 р. у Маріупольський Електромеханічний Технікум викладачі Александра Супрунюк, Дар'я Дьоміна та представник БФ Карітас Маріуполь Andrii Shchebitchenko провели фінансову гру "Життєвий капітал" для викладачів та студентів технікуму 💵💰💳

Всі учасники стали на крок ближче до здійснення своїх мрій, познайомились з базовим уявленням про фінансову грамотність та зрозуміли, що досягти успіху одному важко. Набагато простіше робити це разом зі своєю командою.

Далі - більше💥💥💥

10-13 вересня 2019 р. викладачі Кіріченко О.В., Ламнова Г.В. та десять студентів І-ІІ курсів взяли участь у навчальному тренінгу щодо підготовки медіаторів. Під час тренінгу викладачі та студенти вчилися методиці вирішення конфліктів ненасильницьким шляхом.

За підсумками вдалого навчання всі учасники отримали сертифікати.

Отже, 12 вересня - день народження служби порозуміння "Згода" у нашому закладі.

7-8 вересня 2019р. викладачі Дьоміна Д.О. та Супрунюк О.О. пройшли навчання 📝у Школі ведучих тренінгу #Життєвий_капітал. Це інвестиція, яка відкриває нові можливості 🔑для розвитку фінансової грамотності студентів технікуму .

Сергій Івагло (автор та майстер-тренер гри Життевий Капітал, инвестиційний консультант, підприємець) особисто провів навчання для наших викладачів.

02.09.2019

Вітаємо з новим навчальним роком!

Традиційно на початку вересня Маріупольський електромеханічний технікум відзначає День знань. Це особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати усім успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!