2020-2021 навчальний рік

З 9 по 17 листопада у Маріупольському електромеханічному технікумі були проведені заходи до Тижня енергозбереження у Донецькій області.

Конкурс листівок і постерів на тему енергозбереження ресурсів і тепла провели викладачі природничо-математичних дисциплін Корнєєва С.В., Сторожко Н.М., Хомич Г.М.

11 листопада тематичне заняття в онлайн режимі "Енергозбереження при використанні побутової техніки" провела викладач професійних дисциплін Рзаєва М.В.

11 листопада тематичну лекцію ,,Режим очікування stand-by. Велика економія без інвестицій" провела викладач природничо-наукових дисциплін Любарцева Ю.І.

09.11-13.11.2020р. тематичну виставку «Енергозбереження як додаткове джерело енергії» підготували бібліотекарі Філіппович Г.Г., Дащенко Г.Г., Левченко Т.Г.

17 листопада міні-конференцію «ЕНЕРГІЯ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ» провели викладачі професійних дисциплін Вовк Н.О., Ільїна О.В.

9 листопада відзначається День української писемності та мови. Свято запроваджене президентським указом від 1997 року на честь Нестора Літописця. З нагоди свята тисячі прихильників української мови щороку беруть участь у флешмобі й у всьому світу долучаються до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

9 листопада студенти Маріупольського електромеханічного технікуму також приєдналися до радіодиктанту національної єдності.

14.10.2020 р.

День козацтва - важливе свято для українців. Цього дня ми вшановуємо наших предків - волелюбних козаків.

Студенти групи К-20-1/9 підготували святковий танець та презентацію про козацькі забави.

Презентація.pptx

14.10.2020 р.

Адміністрація та студенти Маріупольського електромеханічного технікуму вітають всіх чоловіків, хлопців, а також жінок, всіх, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини.

Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам України, слава Україні!

12.10.2020 р.

До дня захисника України в нашому закладі пройшла фотовиставка Віталія Запеки.

Віталій Леонідович Запека - український письменник, фотохудожник, доброволець, боєць батальйону «Полтава». Запека народився 13 жовтня 1967 р. у м.Полтаві. До війни Віталій Запека був відомим фотографом, входив до топ-100 фотографів за версією сайту photographers.ua.

Фотографії розповідають про будні бійців, їх побут та умови несення служби.

7.10.2020 р.

07 жовтня 2020 року до Маріупольського електромеханічного технікуму завітали психологині БФ "Карітас" Ганна і Людмила. Вони провели тренінг для студенток МЕМТу "Профілактика гендерного насилля".

Студентки отримали рекомендації щодо дій у випадках загрози насиллю, поведінці у спілкуванні з агресорами, абьюзерами.

2.10.2020 р. З Днем вчителя!

Вітаємо всіх тих, хто несе в наш світ світло у вигляді різноманітних: наук, навчань і знань.

Людей, які присвятили своє життя тому, що закладають в голови юного покоління не тільки ази освіти, а й принципи, цінності та пріоритети, які повинні бути в серцях добропорядних громадян.

Бажаємо вам світла, який зігріє ваші відкриті душі.

Бажаємо вам добробуту та успіху, який неодмінно повинен бути присутнім в житті таких чудових людей.

30.09.2020 Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек — відмінний привід здути пил зі свого читального квитка й дізнатися, що з новинок з’явилося в фондах. Або сходити в бібліотеку з дитиною та взяти улюблену книгу з вашого дитинства. Ну або просто провести цей вечір за читанням. Адже читати не шкідливо, шкідливо не читати.

Студенти групи Д-18-1/9 привітали бібліотекарей нашого закладу. Підготували чудові плакати з привітаннями.

28.09.2020

Дуже важливо, коли студентське життя не закінчується за стінами навчального корпусу, адже кожен день – це ще одна неймовірна можливість, яку кожен із нас просто зобов’язаний використати на всі сто.

28.09.2020 відбулося перше засідання студентської ради технікуму, під час якого Дьяконова М.Л. та Супрунюк О.О. провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо діяльності студентської ради, яка спрямована на зростання соціальної активності у студентському середовищі, ініціативності та відповідальності за доручені справи, а також на сприяння гармонійному розвитку особистості студентів, набуття ними якостей та навичок лідера, організатора, керівника.

Учасники засідання обговорювали питання та проблеми студентства, перспективи розвитку студентської ради, обмінялися досвідом, новими ідеями, було проведено розподіл посадових обов’язків. Під час засідання студенти брали активно участь в обговоренні, ставили запитання, на які отримали вичерпні відповіді та поради.

26.09.2020 26 вересня - Європейський день мов!

Студенти Маріупольського електромеханічного технікуму долучилися до Європейського дня мов – свята, що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня. Під час заходу «Лінгвістична скарбничка Європи», який провела викладач англійської мови Шведова Т.Г. студенти згадали усі країни та мови Європи, дізналися, які мови вважаються найпростішими для вивчення, а які найінформативнішими, які існують алфавіти, яка найстаріша літера у Світі, що казали про необхідність вивчати мови видатні люди минулого та сьогодення, чи можливо зрозуміти про що йде мова, коли не зрозуміло жодне слово у реченні.

24.09.2020

24 вересня студенти першого курсу Маріупольського електромеханічного технікуму взяли участь у квесті "МЕМТ 2020". Дякуємо студентській раді за можливість долучити студентську молодь до пізнання свого навчального закладу та своєї спеціальності.

19.09.2020

Зробити свій внесок в чистоту планети може кожний.

Студенти групи К-19-1/9 з викладачем хімії Будченко Л.В. відвідали фестиваль Еко-фест в міжнародний день чистоти.

02.09.2020 Вітаємо з новим навчальним роком!

Маріупольський електромеханічний технікум вітає з Днем знань. Це особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

У цей день від всієї душі хочеться побажати усім успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!