Волонтерська діяльність

Одним з напрямків роботи соціального педагога зі студентською молоддю є організація волонтерського руху в технікумі. У Законі України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю» від 21.06.2001 р. №2558-ІІІ: «волонтерський рух – добровільна, доброчинна, неприбуткова та вмотивована діяльність, яка має суспільно-корисний характер».

В загальному розумінні волонтерство (від англ. voluntary – добровільний) – це той внесок, який робиться фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, для добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому.

Діяльність волонтерів з числа студентів МЕМТа здійснюються у декількох напрямках.

По-перше це відвідування вихованців середнього і старшого шкільного віку дитячого будинку «Центр опіки».

Волонтери проводять для них творчі майстер-класи:

Центр опіки
Дитячий будинок 2016р.Також є спортивні змагання, влаштовують концерти, пізнавальні ігри та вікторини:Щороку волонтери МЕМТа беруть активну участь у різноманітних загальноміських благодійних заходах:

Центр опіки
Подаруй дитині радість
  • благодійна акція для дітей пільгових категорій «Подаруй дитині радість».
  • Волонтери МЕМТ вже протягом чотирьох років 18 грудня відвідують святкові заходи, присвячені Дню Святого Миколая, щоб познайомитися і поспілкуватися з дітьми пільгових категорій, подарувати їм радість спілкування, гарний настрій і подарунки;
  • міська благодійна акція для дітей пільгових категорій «Ялинка бажань». Її метою є збір подарунків для дітей пільгових категорій;
Ялинка бажань
Серце до серця
  • всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця».