Оголошення

Шановні студенти!

МЕМТ на карантині з 12.03 до 03.04!

Адміністрація звертається до вас з проханням дотримуватися правил карантинного режиму. Повідомляйте класному керівникові про свій стан здоров'я. Тримайте зв'язок з викладачами в онлайн режимі. Будьте відповідальними за своє здоров'я! Бережіть себе!

Пам'ятка для студентів:

1. Тримайтеся подалі від інших людей, якщо ви захворіли, або одягайте одноразову медичну маску.

 • Підтримуйте зв'язок з медичною службою для студентів, вашими викладачами і друзями по електронній пошті, в текстових повідомленнях або по телефону.

 • Багато відпочивайте.

 • Пийте багато рідини - мінеральна негазована вода, чай.

 • Якщо у вас є супутні хронічні захворювання або ви схильні до високого ризику ускладнень респіраторних захворювань, негайно зверніться до лікаря.

2. Дотримуйтесь дистанції.

 • Респіраторні захворювання дуже легко поширюються. Тримайтеся подалі від хворих людей.

 • Уникайте місць, де збираються великі групи людей.

 • При кашлі або чханні прикривайте ніс і рот одноразовою серветкою.

 • Ретельно і часто мийте руки з милом і теплою водою. Обробляйте їх спиртовмісним антисептиком.

 • Не торкайтеся до своїх очей, носа або рота брудними руками

 • Клавіатури, пульти телевізорів, мобільні телефони, столи та дверні ручки слід чистити часто і ретельно.

 • Точний термін виживання вірусу SARS-CoV-2 на сьогодні невідомий, тому дезінфекція необхідна!

До уваги студентів! Проект Scholarship в Україні для коледжів!

Scholarship - це матеріальна виплата, яку може отримати будь-який студент за підсумками конкурсу, якщо він вирізняється особливими академічними успіхами. Практика Scholarship використовується по всьому світу, а в якості організаторів виступають або університети, або комерційні компанії, які зацікавлені у заохоченні талановитої молоді. Дуже широке поширення такі програми отримали в Європі і Америці, а ось в нашій країні поки що ці гранти не є настільки популярними.

Основна мета проекту Scholarship в Україні для коледжів - це мотивування здібних українських студентів до вивчення різних сфер діяльності, як технічних, так і гуманітарних та економічних. Також показати, що поняття ”престижності” професії полягає в якісному навчанні будь-якої спеціальності і відповідальній роботі та що здібності та знання можуть приносити прибуток вже зараз.

Головний приз - 10 000 грн. Для студентів, які посядуть 2-е й 3-є місця - заохочувальні призи в розмірі 2000 грн та 1000грн.

З умовами конкурсу та темою для написання роботи можна ознайомитися на сторінці проекту за посиланням https://deltabank-online.com.ua/grant-college/ .


Відомість про призначення стипендії 2018-19рр.

Протоколи засідання стипендиальної комісії.pdf

5.03.2018р.

Відомість про призначення стипендії 2017-18рр.

19 квітня на IV парі

у лекційній залі технікуму викладач Шведова Т.Г. проводить позакласний захід

«Цікаві факти з історії англійської мови»

для груп 1 курсу

Шановні студенти!

На підставі листа Міністерства освіти і науки України від 13.02.2017р. за № 1/9-75 «Щодо акції 5-й Потяг ЄднанняУкраїни «Труханівська Січ» та за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Коло.Медіа» в березні 2017 року планується проведення акції 5-й Потяг Єднання України серед школярів, студентів, волонтерів, громадських активістів та військових. Акцію ініційовано волонтерами та громадськими діячами в рамках реалізації програми Президента України з метою консолідації суспільства, піднесення патріотичного духу громадян, розвитку волонтерського руху, активізації міжрегіонального співробітництва, зокрема з реалізації культурних, освітніх та інформаційних проектів, спрямованих на налагодження діалогу та зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України. З детальною інформацією про акцію можна ознайомитись на веб-сторінці: www.facebook.com/groups/1017879071617959 або за телефонами: 067 220-40-08, 099 710 90 45 – контактна особа Іванова Олена

Шановні студенти!

На підставі листа Міністерства освіти і науки України від 13.02.2017р. за № 1/9-76 «Щодо конкурсу Видатні українці Канади» та за ініціативи канадсько-української громадської організації O.W.L. Open World Learning у лютому-березні 2017 року планується проведення конкурсу Видатні Українці Канади серед старшокласників, студентів коледжів та студентів 1-3 курсу вищих навчальних закладів України. Конкурс оголошено з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Канади. З детальною інформацією про конкурс та вимогами до учасників можна ознайомитися на веб-сторінці канадо-української громадської організації O.W.L. Open World Learning: http://owl-study.com/blog/osvitni-proekty/vydatni-ukrainci-kanady або електронна пошта: svitlana@owl-study.com